Rajstopki w dziecięcej garderobie

Wiele mam uważa rajstopki za niezbędną część dziecięcej garderoby – także chłopięcej. Prawda jest taka, że to naprawdę niezwykle wygodna i praktyczna część ubrania. Cieńsze rajstopy doskonale nadają się do sukienek i spódniczek, z kolei te grubsze – mogą służyć jako dodatkowa warstwa zimowej stylizacji.

Cienkie rajstopki dla dzieci

Nie ma chyba małej dziewczynki, która nie lubiłaby ubierać się w spódniczki lub sukienki. Kiedy aura na dworze nie jest zbyt sprzyjająca, cienkie rajstopki mogą zapobiec przemarznięciu gołych nóg. Dodatkowo, można kupić je w tak wielu wzorach i kolorach, że będą doskonałym dodatkiem do modnej stylizacji. Małe modnisie mogą wybierać spośród rajstop gładkich, haftowanych, malowanych czy zdobionych postaciami z ulubionych bajek.

Grubsze rajstopki dziecięce

Rajstopki dla dzieci są doskonałą częścią garderoby na mroźne zimowe dni. W przeciwieństwie do kalesonów, mają zakryte stopy, co zapobiega ich przemarznięciu. Warto tylko pamiętać, by buty dla dziecka były na tyle luźne, by pomieścić dodatkową warstwę ubrania.

Rajstopy powinny być wykonane z naturalnych, oddychających materiałów. Nie powinny być za ciasne, co znacznie będzie utrudniało maluchowi poruszanie się. Nie mogą być również zbyt duże, przez co będą „wałkować” się na nogach i opadać ze stóp.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *